start
firmy
ogłoszenia
szukaj
twoja firma
o iwf.pl
Infron Administracja serwerami
Nazwa:Infron Administracja serwerami
Adres:Perkunowska 5
Miasto:11-500 Gi?ycko
Telefon:660222229
Branża: Internet i Komputery -> E-commerce
WWW:infron.pl
Data dodania:2012-10-09 17:45:06
Jeśli szukasz firmy trudniącej się administracją serwerami, to idealnie trafiłeś. Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku już od pięciu lat. Z naszych usług w tym okresie skorzystało wielu Klientów. Satysfakcja naszych Klientów jest naszym powodem do dumy. Oferujemy bogaty wachlarz usług zaczynając od konfiguracji oraz instalacji serwerów, wdrażania oprogramowania, przez optymalizowanie wydajności serwerów, aktualizację systemów aż do stałego nadzoru nad serwerami.

Oferujemy Klientom stały monitoring 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu oraz bardzo szybkie reakcje na wypadek awarii. Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla Klientów są przechowywane dane oraz ich stałe bezpieczeństwo.  Dzięki nam usługi na Twoich serwerach będą działały bez jakichkolwiek komplikacji. W każdym momencie gwarantujemy Klientom profesjonalne wsparcie techniczne. Większość usług wykonujemy w sposób zdalny, lecz w zależności od typu otrzymanego zlecenia, pracę możemy wykonać w siedzibie Klienta.

Powierz opiekę nad swoim serwerem fachowcom. Zapoznaj się z ofertą firmy Infron już teraz.

Dodatkowo firma Infron zajmuje się również pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarkach oraz prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych.

Administracja serwerów Linux to dla nas chleb powszedni. 
© 2005-2006 by IWF.pl